NOMINAL

blog / novinky

SOUTĚŽ - Jsme na kaši! 2015

SOUTĚŽ - Jsme na kaši! 2015

01/05/2015


Dobré ráno! 

S jarem je tady nálada a chuť do něčeho nového. A nám zrovna přistála v poště výzva od jednoho Lukáše, co rád naše kaše. Výzva na hravé servírování naší Nominy. Každé ráno jinak... kreativně! Fotil si několik dní své kreace v talířku a snaží se tak přimět i své dvě malé děti, aby jim zachutnalo. A má s tím očividně úspěch.

A jak to souvisí s vámi?

Kaši na zeď!


Naaranžujte, vyfoťe - buď jen detail talířku, nebo celou vaši tabuli i s nářadím, kdo bude chtít, třeba i se strávníky okolo - a nahrajte na náš Facebook do komentářů pod soutěž.

My si vybereme na konci měsíce ty co nás budou bavit, dostanou od vás palce nahoru nebo ty, na které sami dostaneme chuť. Fantazii se meze nekladou! Kaše servírujte, malujte medem, máslem nebo sirupem, sypejte kakaem, skořicí i cukrem mandalu, obkládejte ovocem, malujte příborem, strouhejte, čmárejte a hlavně ochutnávejte!

A my vás za to budeme pravidelně zásobovat tou naší kaší. 9 krabiček všech našich Nomin pro 10 z vás. A tu uplně nejlepší a nejlépe lajkovanou odměníme navíc krásným servírovacím tácem od Lugi! Nikdy vám nedojde chuť zkoušet nové. Takže tři, dva, jedna, kaše sem!

výrobky

pro zpracovatele

pro gastronomii

recepty

kde nás najdete?

V velkoobchod P prodejna G gastro S sídlo firmy L lokalizace
Najdete nás i v prodejnách Rossmann, Albert, Lidl

rychlý dotaz

rychlý kontakt

E-mail: info@nominal.cz
adresa:
Vídeň 6
Velké Meziříčí, 59401
Vysočina, Česká republika
další údaje:
IČ: 29317908 / DIČ: CZ29317908