NOMINAL

pro zpracovatele

Směsi pro bezlepkové pečení a vaření

Směsi pro bezlepkové pečení a vaření

Směsi pro bezlepkové pečení a vaření:Bezlepková mouka Nomix

Mouka Nomix je určena ke každodennímu použití v kuchyni. Byla vyvinuta tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce podobala mouce pšeničné. Pro svou univerzálnost ji lze použít v opravdu širokém spektru sladkých i slaných pokrmů (těsta kynutá, třená, křehká, litá, odpalovaná…). S moukou má zákazník k dispozici celý soubor ověřených receptů, aby výsledky byly spolehlivé a uspokojivé.

Směs na bramborové těsto

Jde o polotovar teplé kuchyně určený pro přípravu bramborových knedlíků či noků. Základní produkt získáme pouze přidáním vody. Drobnými obměnami základní receptury se možnosti rozšiřují o smažené krokety, bramboráčky, špecle, halušky apod. Směs je přirozeně bezlepková, má výbornou chuť, je spolehlivá a neobsahuje žádné „problematické“ suroviny. Je určena jak pro domácí vaření, tak stravovacím zařízením.

Pro zdraví... směs na chléb s lněnou vlákninou

Vláčnost a charakter střídy chleba z této směsi připomíná chleby s vysokým podílem žita. Jeho nutriční hodnotu zvyšuje obsah lněné mouky, stále nedoceněného zdroje přirozené vlákniny s optimálním poměrem mezi složkou rozpustnou a nerozpustnou. Směs má přirozený charakter, lze ji využít i k pečení drobnějšího pečiva (např. dalamánky).

Pro zdraví... směs na chléb s pohankovou vlákninou

Tato směs se svým charakterem blíží celozrnnému pečivu. Má zajímavou chuť a výrazný zdravotní benefit. Zdrojem vysokého obsahu vlákniny je především celozrnná pohanková mouka.

Pro zdraví... směs na chléb CHIA

Tato směs je určena pro ty, kdo dávají přednost světlé vláčné střídě a jemné chuti. Nutriční hodnotu zvyšuje obsah jemné mouky ze zlatého lnu a semínka šalvěje hispánské, která jsou ceněna pro svůj obsah 3-omega nenasycených mastných kyselin, bílkovin a minerálů. Směs je vhodná i k přípravě drobnějšího pečiva (např. ciabatty, bagetky apod.)

Pro zdraví... směs na chléb rustikální

Chléb z této směsi má plnou chuť a specifickou vůni a svými jedinečnými vlastnostmi napodobuje chleby ochucované sladovými extrakty. Jeho vláčná střída svým charakterem připomíná střídu chlebů s vyšším podílem žita. Výživovou hodnotu zvyšuje obsah lněné mouky, přirozeného zdroje kvalitní vlákniny. Směs lze využít i k pečení drobnějšího pečiva.

výrobky

pro zpracovatele

pro gastronomii

recepty

kde nás najdete?

V velkoobchod P prodejna G gastro S sídlo firmy L lokalizace
Najdete nás i v prodejnách Rossmann, Albert, Lidl

rychlý dotaz

rychlý kontakt

E-mail: info@nominal.cz
adresa:
Vídeň 6
Velké Meziříčí, 59401
Vysočina, Česká republika
další údaje:
IČ: 29317908 / DIČ: CZ29317908