Do naší rodinky cereálních kaší přibyl další člen.

Do naší rodinky cerálních kaší přibyl další člen. Říkáme mu Nomík. Doufáme, že potěšíme všechny kašomilce jeho jemnou chutí a texturou. Je totiž vyroben ze dvou přirozeně bezlepkových, snadno stravitelných, výživných a v neposlední řadě oblíbených surovin, jáhlí a rýže. Rýže je v tomto případě loupaná, takže výrobek patří k těm šetrnějším s nižším obsahem vlákniny. Díky tomu je vhodný i pro ty, kteří musí množství vlákniny ve stravě ze zdravotních důvodů omezit. 

Kaše kromě čistých obilovin neobsahuje žádné další ingredience. Tedy žádné mléko, ochucovadlo či přidaný cukr. Vše máte pod kontrolou a záleží jen na vaší volbě, jakou tekutinu, jaké ovoce či jaká semínka vyberete a do jaké míry chcete sladit. Stejně jako u ostatních kaší Nomina stačí jen vmíchat několik lžic produktu do horké tekutiny, dobře promíchat a nechat několik minut nabobtnat. Pokrm je na stole.

 

Věříme, že si Nomík najde místo i u Vaší snídaně.

Blog / Novinky

Je tady Nomík

Do naší rodinky cereálních kaší přibyl další člen.

První příkrmy aneb začínáme s kaší

To nejlepší, nejkomplexnější a nejšetrnější, čím můžeme naplnit bříška našich nejmenších, je bez diskuze mateřské mléko...

Pšeničný deproteinovaný škrob x přirozeně bezlepkové suroviny

Možná, že někteří s bezlepkovou dietou teprve začínáte, někteří ji už nějakou dobu dodržujete a s deproteinovaným pšeničným škrobem se ve výrobcích se...

Extruze - Jak se dělá kaše

Jak se vlastně cereálie zpracovávají, aby je bylo možné tak snadno „přetvořit“ na kaši.

Využijte výhod nového věrnostního programu.

Čeká na vás spousta nových dárkových předmětů :)

Nesem vám Nominy

Naše tisková prvotina, občasník Nominy najdete zde :)

Inulin

Ve složení nových jednoporcových kaších můžete najít nejen obiloviny, ale také suroviny, jejichž přínos pro organismus nemusíte znát.

Jak na zdravou snídani

Pojďme si ukázat, jak lze stravou podstatně ovlivňovat naší imunitu, abychom odolali nastydnutí nebo i případné chřipce či angíně.

Skrytý lepek v potravinách - na co si dát pozor

Všeobecně platí, že bezlepkové potraviny můžeme rozdělit na přirozeně bezlepkové a takové, ze kterých byl lepek odstraněn během výrobního procesu.

Jednoporcovky Nomina

Tři nové kaše Nomina jsou nachystány tak, aby jednoduše posloužily k přípravě jednoho vydatného pokrmu.

Máme nový web!

Dali jsme hlavy dohromady a spustili jsme nové webové stránky!

newsletter

Buďte stále v obraze!
Aby vám už nic neuteklo,
přihlaste se k odběru novinek.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů | GDPR