NOMINAL

blog / novinky

Hrníčkové dortíky Nominal v prodeji

Hrníčkové dortíky Nominal v prodeji

Někdy nás honí mlsná a marně pátráme ve spíži, čím bychom naše chutě uspokojili. Jindy nás může překvapit návštěva, které bychom rádi nabídli "něco sladkého ke kávě".

Představujeme vám řadu nových výrobků. Tentokrát se nejedná o výživu zdravou, nýbrž o pochutnání hříšně sladké, se kterým jste se dosud mohli setkat pouze v některých kavárnách.

Jedná se o Mug cake Nominal neboli hrníčkový dortík.  Malé pytlíčky se směsí, které můžete skladovat při běžných podmínkách doma ve spíži, se dají v pravou chvíli během několika minut (asi 5) proměnit v dezert. Ten se podává se ještě teplý. Charakterem připomíná něco mezi piškotem a suflé.

Jeho příprava je rychlá a snadná. Stačí vám suroviny, které se běžně vyskytují v kuchyni, tedy mléko a stolní olej, a mikrovlnná trouba. Podle návodu se těsto umíchá přímo v hrnečku, takto se cca na minutu vloží do mikrovlnné trouby. Po upečení se nechá dvě minutky vychladnout a může se podávat. Je možné jej dozdobit kopečkem šlehané smetany a čerstvým ovocem. Jeho velkou předností je to, že jej mohou i konzumenti, kteří se vyhýbají lepku (např. celiaci).

Náročným mlsalům nabízíme čtyři chuťové varianty, čokoládový, stracciatella, perníkový a s příchutí citrónu.

Přejeme všem dobrou chuť a těšíme se na vaše ohlasy

výrobky

pro zpracovatele

pro gastronomii

recepty

kde nás najdete?

V velkoobchod P prodejna G gastro S sídlo firmy L lokalizace
Najdete nás i v prodejnách Rossmann, Albert, Lidl

rychlý dotaz

rychlý kontakt

E-mail: info@nominal.cz
adresa:
Vídeň 6
Velké Meziříčí, 59401
Vysočina, Česká republika
další údaje:
IČ: 29317908 / DIČ: CZ29317908